امروز : دوشنبه ۲۶ قوس ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۵

Banner asli 2

اختصاصی /

قادرخان، مظنون اصلی مافیای جنگ فراه از مقام‌اش برکنار شد

قادرخان، مظنون اصلی مافیای جنگ فراه از مقام‌اش برکنار شد
یکشنبه | ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۴:۴۸ |
کد خبر : ۶۵۷۷ |
امنیتی

فرمانده پلیس و آمر امنیت جدید فرماندهی پلیس فراه، کار خود را در این ولایت آغاز کردند.

همچنین معاون پیشین آمر امنیت این فرماندهی از مقام خود سبکدوش شد.

ناصر مهری، سخنگوی والی فراه به وطن24 گفت: مل پاسوال فضل احمد شیرزاد، فرمانده و عبدالرزاق شیرزاد، آمر جدید امنیت فرماندهی پلیس به همکاران خود معرفی شدند.

در مراسم معرفی این دو مقام جدید امنیتی فراه، والی اسبق این ولایت، معین ارشد امور امنیتی، فرمانده پلیس غرب کشور و برخی مقام‌های فراه حضور داشتند.

سترپاسوال مرادعلی مراد، معین امور ارشد امنیتی همچنین قادرخان، معاون آمر امنیت فرماندهی پلیس فراه را از مقام‌اش سبکدوش کرد.

معاون آمر امنیت پلیس فراه به دست داشتن در بسیاری از سرقت‌ها، اختطاف‌ها در شاهراه‌های این ولایت و همچنین همکاری با طالبان مظنون است.

برخی از اعضای شورای ولایتی فراه پیشتر گفته بودند که این مقام امنیتی در تظاهرات بر ضد محمد عارف شاه جهان، والی فراه دست داشته است.

معین امور ارشد امنیتی وزارت داخله کشور گفت که افسران و سربازانی که خلاف قوانین کشور و وزارت داخله عمل کنند، مجازات خواهند شد.

آقای مراد در ادامه بیان داشت که در آینده نزدیک نیروهای امنیتی و دفاعی ولایت فراه از تجهیزات جنگی برخوردار شده و شمار آنان هم افزایش خواهد یافت.

او به روح جان باختگان نیروهای امنیتی درود فرستاد و از تمام سربازان و افسرانی که در سنگردهای نبرد حضور دارند، ابراز سپاس کرد.

گفتنی است که چندی پیش گل‌بهار مجاهد، آمر امنیت پیشین فرماندهی پلیس فراه در انفجار موترش همراه با یک سرباز جان خود را از دست داد.

telegram

3

D Do new

6