امروز : سه شنبه ۲۹ عقرب ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۷

55t44

اختصاصی /

فرماندهی پلیس پشتون زرغون هرات ارزیابی شد

فرماندهی پلیس پشتون زرغون هرات ارزیابی شد
دوشنبه | ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۰:۲۴ |
کد خبر : ۶۱۲۳ |
امنیتی

بخش‌های مختلف فرماندهی پلیس ولسوالی پشتون زرغون هرات توسط هیئت اعزامی فرماندهی پلیس ولایت هرات مورد کنترل قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری وطن24، در خبرنامه بخش مطبوعاتی فرماندهی پلیس هرات آمده است که وضعیت اعاشوی، لوژستیکی، صحی، سطح احضارات محاربوی، نحوه برخورد و سلوک پولیس با مردم و همچنان به خاطر شنیدن مشکلات پرسونل پولیس ولسوالی پشتون زرغون هیئت مختلطی از بخش‌های مختلف تشکیل و عازم آن ولسوالی گردید.
به نقل از خبرنامه، امین الله امین، آمرامنیت فرماندهی پلیس هرات ضمن بیان هدف از سفر این هیئت، همکاری و حمایت مردم را ضرورت مبرم دانسته و امنیت موجود در ولایت هرات را مدیون همکاری های مردم خواند.

آقای امین افزود: پولیس باید در مقابل فساد مبارزه جدی نموده، با کمال صداقت و ایمان داری وظایف محوله خویش را درچوکات قانون انجام دهد.
فیروز شاداب معاون ملکی فرماندهی پلیس هرات اکمال به موقع قطعات از نگاه اعاشوی و لوژستیکی را مهم و ارزنده دانسته و به مسئولان بخش‌های مربوط هدایت داد تا در این زمینه توجه جدی را داشته باشند.
از سویی دیگر، محمدیونس بارکزی، فرمانده پلیس ولسوالی پشتون زرغون گفت: پرسونل پلیس ولسوالی پشتون زرغون مطابق به قوانین نافذه کشور عمل می‌کنند و همکاری مردم را در آن ولسوالی با خود دارند.
فرماند پلیس این ولسوالی، شورای مشورتی پلیس و مردم را که از سوی مدیریت عمومی پلیس مردمی ولایت هرات ایجاد شده است را بازوی قوی پلیس دانست.
این در حالی است که عبدالرؤف احمدی، مدیر عمومی پلیس مردمی تلاش‌ها و زحمت کشی پرسونل امنیتی آن ولسوالی را در تأمین امنیت، انجام به موقع هدایات مقامات و جلوگیری از فعالیت‌های افراد مخل امنیت در ساحه ولسوالی پشتون زرغون را ارزنده خواند و از پرسونل پلیس خواست تا بیشتر از گذشته در انجام وظایف صادقانه و اصل اعتماد سازی بین مردم و پلیس تلاش کنند.
وی همچنین از پلان‌های آن مدیریت در امر مسلکی و مردمی سازی هر چه بیشتر پلیس در آینده نزدیک خبر داد.
در همین حال شماری از بزرگان و متنفذین قومی هم با اعلام حمایت مجدد از برنامه‌های کاری پولیس هرات اطمینان دادند که به خاطر تأمین امنیت و آوردن صلح در ولسوالی پشتون زرغون تا پای جان ایستادگی خواهند کرد.
طی بررسی همه جانبه که از بخش‌های مختلف پلیس صورت گرفت کمبودی‌ها، مشکلات و شکایات پرسونل پولیس ولسوالی پشتون زرغون ارزیابی وجهت حل آن طی گزارشی به فرمانده پلیس هرات ارائه شد.

telegram

3

D Do new

6