امروز : جمعه ۲۳ قوس ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۴

Banner asli 2

اختصاصی /

هراس افگنان هرگز توان مقابله با نیروهای امنیتی را ندارند

هراس افگنان هرگز توان مقابله با نیروهای امنیتی را ندارند
دوشنبه | ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۷ |
کد خبر : ۶۵۴۸ |
امنیتی

والی فراه در جریان بازدید از مراکز نظامی و پاسگاه‌های امنیتی در شاهراه 517 این ولایت، مخالفان مسلح دولت را شکست خورده خواند.

ناصر مهری، سخنگوی اداره محلی فراه به وطن24 گفت: عبدالبصیر سالنگی، والی جدید این ولایت در جریان بررسی تدابیر امنیتی در شاهراه 517، گروه‌های هراس افگن را مقابل دولت بسیار ناتوان عنوان کرد.

رئیس امنیت ملی و فرمانده پلیس هم والی فراه را همراهی می‌کردند.

در ابتدا این هیئت با دگروال عبدالجلال جلال، فرمانده لوای پیاده در منطقه شمالگاه دیدار کرد و پیرامون عملیات راه افتاده در ولسوالی بالابلوک گفتگو کرده و گزارش وی را شنید.

فرمانده لوای پیاده هم از استحکامات و تدابیر امنیتی در مسیر شاهراه اطمینان داد و گفت که عملیاتی که از پنج روز پیش در آن ساحه به راه افتاده بود، تاکنون ادامه دارد.

والی فراه هم از مسئولان امنیتی و نیروهای امنیتی که در مسیر شاهراه 517 برای سرکوب مخالفان مسلح دولت نبرد می‌کنند و در آن ساحه تامین امنیت می‌کنند، قدردانی کرد.

آقای سالنگی برای تشویق نیروهای امنیتی و دفاعی در شاهراه، مقداری کمک نقدی را تقدیم آنان کرد و همچنین هدایت‌های لازم را برای بهبود امنیت به آنان داد.

گفتنی است که در هفته‌های گذشته بارها پاسگاه‌های امنیتی شاهراه 517 از سوی مخالفان مسلح دولت هدف قرار گرفت و بسیاری از آنها تضعیف شد.

طالبان خود را به کمربند اول امنیتی فراه رسانده بودند.

telegram

برچسب ها :

3

D Do new

6