امروز : جمعه ۲۳ قوس ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۴۹

Banner asli 2

پیام خبرگزاری وطن۲۴ به مناسبت عید قربان

پیام خبرگزاری وطن24 به مناسبت عید قربان
سه شنبه | ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۰:۳۷ |
کد خبر : ۶۸۸۴ |
نوشته ها

لَبَّیْکَ، اَللّٰھُمَّ لَبَّیْکَ، لَبَّیْکَ لَا شَرِیْکَ لَکَ لَبَّیْکَ، اِنَّ الْحَمْدَ وَالنِّعْمَۃَ لَکَ وَالْمُلْکَ، لَا شَرِیْکَ لَکَ.

خبرگزاری وطن24، به عنوان رسانه سایبری پیشتاز در غرب افغانستان فرا رسیدن عید سعید و سراسر میمنت اضحی را حضور تمامی مسلمانان عالم، تبریک و تهنیت عرض می‌کند.

این روز بزرگ که یادگار فداکاری ابراهیم(ع) و اسماعیل(ع) است، نمادی روشن و صریح برای یکتاپرستان جهان می‌باشد.

به یقین که پروردگار هستی در این روز بندگان نیک خود را در آزمون قرار داده است و ثمره نصرت آنان، شیرینی و دلنشینی روزهای این عید بزرگ شده است.

عید قربان کلام آزادگان عالم را با خود دارد و پیامی را هم برای انسان‌های این روزگار که می‌بایستی خود را از شر خصایص نامطلوب درونی شستشو داد و دلی عاری از زنگار را به دست آورد.

در شرایط فعلی که نقاط مختلف دنیای اسلام و به خصوص افغانستان گرفتار مسلمان کشی به دست مسلمان نماها شده است، باید جوهر وجودی عید قربان را به دست آورد و ثمره‌اش را برای خصوصیات انسانی که آزادگی، رشادت، مقابله با زورگویی و استبداد می‌باشد، خرج کرد.

ما در حالی به سر می‌بریم که رد خونین شهدای مظلوم افغانستان که در چند سال اخیر طعمه دژخمیان و بدان روزگار شده، هنوز پاک نشده است.

ملت مظلوم افغانستان همواره به قربان‌گاه رفته‌اند و قربانی شده‌اند و چنانچه هویداست، هنوز هم این قربانی کردن و قربان‌گاه پابرجا است.

با توجه به آنچه که ذکر شده و از احوال آن همگی ما آگاه هستیم، عید قربان روزی زیباتر خواهد شد که سلاخان بی باور به انسانیت، از بین رفته و جوی‌های آب روان به ریشه‌شان هم خشک شود.

آن روز دیر نخواهد بود اگر دستانمان در دست یکدیگر باشد.

به یقین که خدا با آزادگان است و دشمن ستمگران!

با احترام

یحیی فولادی – مسئول خبرگزاری وطن24

telegram

برچسب ها :

3

D Do new

6