پیشگویی مرد لندنی/ پایان کرونا کی خواهد بود؟
پیشگویی مرد لندنی/ پایان کرونا کی خواهد بود؟

پیشگویی که مدعی است نزدیک به ۲ سال قبل از پیدا شدن اولین مورد ابتلا به ویروس کرونا، این همه گیری را پیشگویی کرده بود، پیش بینی خود از سال ۲۰۲۱ را اعلام کرده است.

پیشگویی که مدعی است نزدیک به ۲ سال قبل از پیدا شدن اولین مورد ابتلا به ویروس کرونا، این همه گیری را پیشگویی کرده بود، پیش بینی خود از سال ۲۰۲۱ را اعلام کرده است.

نیکولاس اوجولا که می‌گوید شکست دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری را هم پیش بینی کرده بود، در سال ۲۰۱۸ ادعا کرده بود مصیبتی از جنس «آنفلوانزا» بر دنیا حاکم خواهد شد و حالا می‌گوید این پیش بینی او از شیوع کرونا بوده است.

این مرد ۳۵ ساله‌ی اهل لندن همچنین مدعی است اعتراضات جهانی را دیده بود – و حالا آنچه که در سال ۲۰۲۱ رخ خواهد داد را دیده است.

نیکولاس که یک درمانگر با شیوه‌ی بازگشت به زندگی قبلی، متخصص هیپنوتیزم و منجم پیشگو است می‌گوید: “بعضی از الهاماتم عیناً اتفاق می‌افتند. بقیه نمادین ترند و نیاز به تفسیر دارند، تقریباً مثل یک خواب که پیام‌های پنهانی در خود دارد.”

“یکی از چیز‌هایی که امسال از من زیاد پرسیده اند ویروس کرونا است. من الهاماتی دارم که نشان می‌دهند بعد از سال نوی میلادی وضع به ثبات می‌رسد و آمار ابتلا تا بهار به یک حد قابل کنترل می‌رسد.”

“اما پیش بینی من این است که وحشت و محدودیت‌های ناشی از ویروس تا سال ۲۰۲۲ ادامه پیدا خواهد کرد.”

نیکولاس معتقد است در زندگی‌های قبلی اش، یک ملکه مصری و یک شیر بوده است.

او می‌گوید اولین بار در کودکی به قدرت پیشگویی خود پی برد و اولین تجربه‌ی واقعاً قدرتمندش را در سن ۱۷ سالگی داشت.

او که هنوز هم قادر به توضیح اتفاقی که رخ داد نیست، می‌گوید: “تقریباً یک تجربه‌ی خروج از بدن داشتم و توانستم بسیاری از زندگی‌های قبلی ام را ببینم. با عقل جور در نمی‌آید، اما می‌دانم چیزی که دیدم خودم بود در یکی از زندگی‌های قبلی ام.”

“هزاران زندگی قبلی داشته ام. یک ملکه مصری بودم، یک خدمتکار، یک معلم در انقلاب فرانسه، یک آهو، یک شیر و حتی در کهکشانی دیگر زندگی کرده ام.”

نیکولاس به قدری تحت تأثیر این تجربه قرار گرفت که برنامه اش برای تحصیل در رشته‌ی تاریخ و اقتصاد در دانشگاه را کنار گذاشت و تصمیم گرفت یک درمانگر با شیوه‌ی بازگشت به زندگی قبلی شود.

او ادعا می‌کند از آن زمان مرتب به او الهام می‌شود که بعضی از این الهامات در خواب اتفاق می‌افتند و بقیه وقتی مشغول کار‌های معمول روزانه است، یکباره به سراغش می‌آیند.

  • منبع خبر : خبرگزاری وطن24