نابودی یک مخفی گاه گروه تروریستی داعش در کابل/سه داعشی کشته شدند

سخنگوی امارت اسلامی از یک ‏عملیات تازه علیه گروه داعش در شهر کابل خبر داده که در نتیجه آن، یک مخفی گاه تروریستی این گروه نابود شده و سه تن از اعضای مهم داعش به کشته شدند.

به گزارش خبرگزاری وطن24، ذبیح الله مجاهد، سخنگوی امارت اسلامی صبح امروز (چهارشنبه، 2 حمل) با بیان جزییات این خبر در توییتر نوشته است: «شب گذشته در چهاراهی بت خاک حوزه دوازده شهر کابل، علیه یک مخفی گاه خوارج داعشی عملیات انجام شد.»

وی افزوده که در نتیجه سه تن از اعضای مهم داعش به هلاکت رسیدند و اسلحه، بمب های دستی، مواد منفجره و تعداد زیاد ریموت ها و وسائل زیاد ساخت ماین به دست آمد.

مجاهد عنوان کرد که ‏داعشی‌ها از این مخفی گاه به خاطر اجرای حملات در شهر کابل استفاده می کردند و پلان داشتند که در ماه مبارک رمضان، اماکن مقدسه و مردم غیرنظامی را هدف قراردهند که از بین برده شدند.

وی افزوه که در این عملیات به مردم غیرنظامی و نیروهای امارت اسلامی آسیبی نرسیده است.

این در حالی است که پیش از این، نیروهای امارت اسلامی به دنبال دو حمله تروریستی گروه داعش در شهر مزارشریف، مرکز ولایت بلخ، سه پناهگاه این گروه را در این شهر نابود کردند.

پیش از این هم برخی پناه گاه های مهم گروه تروریستی داعش در شهر کابل نابود شده و از حملات خونبار  تروریستی جلوگیری شده بود.

خبرهای مرتبط

نظرات بسته شده است.