مبتلایان کرونا به ۴۳۹۴ نفر در افغانستان رسید/ ۳۶۱ مورد جدید
مبتلایان کرونا به ۴۳۹۴ نفر در افغانستان رسید/ ۳۶۱ مورد جدید

وزارت صحت عامه اعلام کرده که با افزوده شدن 361 مورد مثبت ابتلا به ویروس کرونا در شبانه روز گذشته، اکنون 4402 نفر در سراسر کشور به این بیماری مبتلا شده است.

وزارت صحت عامه اعلام کرده که با افزوده شدن ۳۶۱ مورد مثبت ابتلا به ویروس کرونا در شبانه روز گذشته، اکنون ۴۳۹۴ نفر در سراسر کشور به این بیماری مبتلا شده است.

وزارت صحت عامه‌ اعلام کرد که در ۲۴ ساعت گذشته ۳۶۱ مورد مثبت ویروس کرونا در ولایت‌های مختلف کشور به ثبت رسیده است. با ثبت این موارد تازه، شمار مبتلایان به ویروس کرونا در کشور به ۴۳۹۴ نفر رسیده است.

بر اساس گزارش وزارت صحت عامه؛ در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۷ مورد جدید در کابل، ۵۹ مورد در هرات، ۲۶ مورد در قندهار، ۳۱ مورد در بلخ، ۴ مورد در غزنی، ۱۲ مورد در لغمان، ۱۸ مورد در فراه و ۲۱ مورد دیگر در ولایت بغلان به ثبت رسیده است.

همچنین در ولایت‌های وردک و سمنگان هر کدام ۱۱ مورد جدید ثبت شده است. قابل ذکر است که در برخی از ولایت‌های دیگر نیز موارد مثبت به ثبت رسیده است.

مسئولان در وزارت صحت عامه همچنین اعلام کردند که در ۲۴ ساعت گذشته پنج فرد مبتلا به کرونا در کشور جان سپرده که به این ترتیب، شمار فوتی‌های ناشی از کرونا به ۱۲۰ نفر رسیده است.

همچنان در ۲۴ ساعت گذشته ۲۵ فرد مبتلا به کرونا بهبود یافته‌است و اکنون شمار بهبودیافتگان به ۵۵۸ نفر رسیده است.

 

  • منبع خبر : خبرگزاری وطن24