سرمربی تیم ملی فوتسال افغانستان: قرعه جام جهانی در روی کاغذ آسان به نظر می‌رسد

مجید مرتضایی در خصوص قرعه به دست آمده افغانستان در جام‌جهانی گفته که قرعه از پیش‌بینی ما بهتر بود اما کار ساده‌ای نداریم.

به گزارش خبرگزاری وطن24، مجید مرتضایی سرمربی تیم‌ملی افغانستان با اشاره به اینکه مراسم قرعه‌کشی جام جهانی انجام شد و خوشحالم که تیم ‌ملی افغانستان برای اولین بار در تاریخ در این مسابقات حضور دارد افزود: «ما کار بسیار سختی برای آماده‌سازی تیم داریم».

او گفت: من فکر می‌کنم روی کاغذ نسبت به چیزهایی که پیش‌بینی می‌کردیم، مقداری شرایط قرعه ما بهتر شد.

سرمربی تیم ملی فوتسال افغانستان علاوه کرد که اولین بازی ما با آنگولاست، آرژانتین هم که یکی از بهترین تیم‌های جام‌جهانی است و همچنین اوکراین که تیمی باتجربه است. کار زیاد ساده‌ای نداریم ولی امیدواریم از گروه‌مان صعود کنیم.

آقای مرتضایی امیدوارم که در ادامه راهی که در پیش گرفته‌ایم، انشاالله باز هم بتوانیم شگفتی‌سازی کنیم و به مرحله دوم مسابقات جام‌جهانی راه پیدا کنیم.

مرتضایی با بیان اینکه آماده‌سازی تیم برای جام‌جهانی سخت‌ترین کار دنیا است، گفت: کار خیلی سختی داریم اما در حال رایزنی با تیم‌هایی مختلف هستیم تا با توجه به قرعه‌ای که داریم در تورنمنت‌ها و بازی‌های دوستانه بین‌المللی شرکت کنیم و با آمادگی بسیار خوب به جام‌جهانی برویم.

او تاکید کرد: انشاالله از روز شنبه هفته بعد اردوهای خود را در مشهد مقدس و در کمپ تخصصی صداقت آغاز خواهیم کرد. اسامی ۲۳ بازیکن را به فدراسیون فوتبال افغانستان جهت اطلاع‌رسانی اعلام کردیم تا در این اردوها شرکت کنند.

مجید مرتضایی گفت: ما از فدراسیون فوتسال افغانستان خواهش کردیم که تمام بازیکنان در اردوها شرکت کنند؛ خبر داریم که تاجیکستان به خاطر جام‌جهانی لیگ فوتسال خود را به تعویق انداخته و انشاالله در افغانستان هم انتظار داریم که لیگ فوتسال به تعویق بیفتد و بازیکنان مدنظر ما تمام و کمال در خدمت تیم‌ملی باشند.

این در حالی است که افغانستان برای اولین بار به جام جهانی فوتسال راه پیدا کرده است.

این تیم با بازی‌های امیدوارانه در جام ملت‌های آسیا پا در این رقابت‌ها خواهد گذاشت.

منبع خبرگزاری وطن24
توسط عبدالله اخلاقی
خبرهای مرتبط

نظرات بسته شده است.