دستاورد یک هفته پولیس هرات؛ 51 تن به اتهام‌های گوناگون بازداشت شدند

پولیس ولایت هرات می‌گوید که در یک هفته گذشته 51 تن در پیوند به اتهام‌های مختلف در این ولایت بازداشت شدند و پرونده‌های شان به ارگان‌های عدلی و قضایی سپرده شده است.

به گزارش خبرگزاری وطن24، فرماندهی امینه هرات امروز(شنبه، 22 ثور)، در خبرنامه‌ای دستاوردهای یک هفته گذشته خود را اعلام کرده است.

طبق خبرنامه‌، نیروهای امنیتی طی هفته گذشته به 37 قضیه را در این ولایت بررسی کردند که دستاوردهای هم داشته‌اند.

در خبرنامه آمده است که 51 تن در پیوند به اتهام‌های جنایی مختلف از نقاط ولایت هرات بازداشت شدند.

هم‌چنان در بخش مبازره با مواد مخدر هم 15 هزار متر مربع زمین از وجود کشت کوکنار پاک‌سازی و 50 تن از معتادان مواد مخدر هم از سطح شهر جمع‌آوری شدند.

پولیس هرات گفته که معتادان جمع‌آوری شده جهت تداوی به مرکز ترک اعتیاد انتقال یافتند.

مدیریت ترافیک فرماندهی امنیه هرات هم در مورد جمع‌آوری وسائط نقلیه بدون اسناد و هم‌چنان توزیع جواز سیر در یک هفته گذشته نوشته است.

به اساس خبرنامه، 178عراده موتر تیز رفتار و ۱۱۶عرداه موتورسیکلت بدون اسناد توقف شده است.

گفته شده که باشندگان هرات در یک هفته گذشته 374 جلد جواز سیر و 250 جلد جواز رانندگی را از مدیریت ترافیک این ولایت دریافت کردند.

‌هم‌چنان عواید جمع‌آوری شده مدیریت ترافیک هرات بایت توزیع جواز سیر و رانندگی طی هفته گذشته، حدود 11 میلیون افغانی ذکر شده است.

این در حالی‌است که مدیریت ترافیک، مدیریت مبازره با مواد مخدر و مدیریت مبارزه با جرم‌های جنایی، زیر نظر فرماندهی امینه هرات کار می‌کنند.

معاون مقام ولایت هرات هم در ادامه بازدید از ادارات دولتی، امروز(شنبه 22 ثور)، از مدیریت پولیس ترافیک و مدیریت مبازره با مواد مخدر فرماندهی امینه هرات بازدید کرده است.

این مقام محلی هرات در این دیدارها، بر ارایه خدمات بموقع و رفتار شایسته با مردم تاکید کرده است.

منبع خبرگزاری وطن24
توسط مراد یوسفی
خبرهای مرتبط

نظرات بسته شده است.