چهارشنبه, 31 اسد 1397
شناسه خبر:6396
رئیس جمهور کشور:

ورزشکاران سفیران واقعی کشور هستند

  • انداز قلم
ورزشی

جمعی از ورزشکاران ولایت هرات می‌گویند همان گونه که هرات به چهارراه ترانزیت، صنعت و همکاری مبدل شد، به چهاراه ورزش نیز تبدیل خواهد شد.

جمعی از ورزشکاران ولایت هرات می‌گویند همان گونه که هرات به چهارراه ترانزیت، صنعت و همکاری مبدل شد، به چهاراه ورزش نیز تبدیل خواهد شد.

به گزارش وطن24، روز گذشته ورزشکاران هرات در دیدار خود با رئیس جمهور کشور گفتند که آنان در مسابقات بین المللی دست آوردهای خوبی داشته و پرچم افغانستان را در نقاط مختلف جهان برافراشته‌اند.

شبانه صفت‌یار، یکی از ورزشکاران زن در هرات می‌گوید: نزدیک به 4هزار ورزشکار زن در رشته‌های مختلف در این ولایت فعالیت دارند و همواره بر ضد خشونت و افراطیت ایستادگی کرده‌اند.

احسان احمد کروخی، یکی دیگر از ورزشکاران می‌گوید که در هرات نیاز است تا یک مجتمع ورزشی با معیارهای بین المللی ایجاد شود.

وی افزود که ورزش راه صلح و تحمل بوده که در تقویت هر‌چه بیشتر صلح پایدار و وحدت ملی، نقش مثبت دارد.

محمد اشرف غنی رئیس جمهور کشور خطاب به ورزشکاران گفت که شما سفیران واقعی این کشور هستید و افزود که ورزشکاران هم به گونه فردی و هم به گونۀ تیمی، ارزشمند هستند.

وی به نهادهای مربوط به خاطر رسیدگی به خواست‌های ورزشکاران هرات مبنی بر ساخت میدان فوتبال با معیارهای بین المللی، ترمیم سیستم چراغ های استدیوم ورزشی و سایر تقاضاهای آنان، هدایت های لازم را داد و افزود که بر اساس یک پلان منظم، ورزشکاران همواره مورد تقدیر قرار گیرند.

به منظور افتتاح پروژه تاپی، رئیس جمهور کشور به هرات سفر کرده بود که در برنامه های خود دیدار با اقشار مختلف حوزه غرب و به خصوص ورزشکان را داشت.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها