شنبه, 30 سرطان 1397
شناسه خبر:7392
تماس تلفنی والی هرات به برشنا:

موضوع قطعی برق وارداتی ایران را پیگیری کنید

  • انداز قلم
اجتماعی

والی هرات در یک تماس تلفنی با اداره مرکزی برشنا خواهان پیگیری موضوع قطع برق وارداتی ایران شد.

والی هرات در یک تماس تلفنی با اداره مرکزی برشنا خواهان پیگیری موضوع قطع برق وارداتی ایران شد.

به گزارش خبرگزاری وطن24، در خبرنامه اداره ولایت هرات نوشته شده است که محمد آصف رحیمی، والی ولایت هرات در صحبت تلفنی با رییس عمومی برشنا در کابل، شکایت‌های کارخانه‌داران ولایت هرات را از ناحیه قطع دوامدار برق مطرح کرده و خواهان جدیت آن اداره در امر پیگیری این موضوع شد.

بر اساس این نوشته، قطع برق وارداتی ایران به هرات در روزهای اخیر که هم‌زمان شده است با گرمی بی سابقه هوا، مشکلات جدی را به اقشار مختلف مردم به بار آورده است.

در خبرنامه آمده است که صاحبان کارخانه‌جات تولیدی شهرک صنعتی هم ادعا دارند که قطع برق باعث شده است که صنعت‌کاران ضررهای مالی زیادی را متحمل شوند.

به نقل از خبرنامه، طبق آخرین گزارش مسئولان، وزیر نیروی کشور جمهوری اسلامی ایران در صحبت تلفنی با رییس عمومی افغان برشنا شرکت از قطع برق درشهرک صنعتی هرات ابراز تاسف کرده و وعده داده است که درآینده برق صنعتی قطع نشود.

در این میان مسئولان اداره محلی هرات با مسولان کنسولگری ایران در هرات و همچنین مسئولان کنسولگری افغانستان درمشهد هم صحبت کرده و خواهان جدیت در امر جلوگیری از قطع برق شدند.

بر اساس گزارش‌های به دست آمده، قرار است در روزهای آینده بنا به تقاضای مقام ولایت، هیاتی از سوی اداره مرکزی برشنا به کشور ایران سفر کنند تا این موضوع پیگیری شود.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد