چهارشنبه, 31 اسد 1397
شناسه خبر:7241
در مهمانی ولایت با خبرنگاران؛

والی هرات: رسانه‌ها نقش مهمی در برقراری ارتباط میان ملت و دولت دارند

  • انداز قلم
اجتماعی

در ضیافتی که از سوی اداره ولایت هرات برای خبرنگاران برگزار شد، والی هرات از نقش رسانه ها و خبرنگاران دربیداری امت اسلامی ستایش نمود.

در ضیافتی که از سوی اداره ولایت هرات برای خبرنگاران برگزار شد، والی هرات از نقش رسانه ها و خبرنگاران دربیداری امت اسلامی ستایش نمود.

به گزارش خبرگزاری وطن24، محمد آصف رحيمی، والی ولايت هرات در ضيافت افطاری که با شرکت شمار زيادی از مدیرمسئولان رسانه‌ها و خبرنگاران در باغ آزادی برگزار شده بود، با آرزوی قبولی طاعات وعبادات شهروندان، هدف از برگزاری اين ضيافت را تجديد دیدار و تقویت روابط میان مسئولان و اصحاب رسانه‌ها اعلام كرد.

والی هرات با ارج گزاری به تلاش‌های بی‌شائبه و اطلاع‌رسانی به موقع خبرنگاران، به شرايط حساس كنونی کشور اشاره کرده و افزود: "در شرايط فعلی رسانه‌ها نقش اساسی و مهمی را در برقراری روابط میان ملت و حکومت دارند.

vali ba khabarnegaran2

اين مقام بلند رتبه دولتی از خبرنگاران تقاضا نمود تا فعالیت‌هایشان را بیشتر روی مسائل امنیتی و حمایت از برنامه‌های حکومت وحدت ملی و همچنین روی پروسه صلح عیار بسازند.

وی اطمینان داد که اداره محلی هرات همانند گذشته همکار دائمی اهل روزنامه‌نگاری خواهد بود.

والی هرات همچنان بر روان پاک شهدای کشور به خصوص شهدای که روز گذشته در مرکز کشور و ولایت ننگرهار در یک حمله انتحاری جان باخته بودند، درود و دعا فرستاد .

در اين ميان چند تن از خبرنگاران هم تلاش‌های مقام ولايت را برای حفظ ارزش‌های ملی و اسلامی قابل قدر دانسته وهمكاری خود را با اداره محلی ابراز داشتند.

ازاول ماه مبارک رمضان تاکنون اقشارمختلف مردم در ضیافت‌های افطاری که ازسوی مقام ولایت هرات برگزارشده بود شرکت نمودند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها