دوشنبه, 29 اسد 1397
شناسه خبر:7217

تصمیم شهرداری هرات برای نظم در این روزها

  • انداز قلم
اجتماعی

اداره شهرداری هرات برای دست فروشان شیرینی و تنقلات در روزهای قبل از عید، مکان‌های مشخصی را در نظر گرفته است.

اداره شهرداری هرات برای دست فروشان شیرینی و تنقلات در روزهای قبل از عید، مکان‌های مشخصی را در نظر گرفته است.

به گزارش خبرگزاری وطن24، به نقل از اداره شهرداری ولایت هرات، هیچ نهاد و شخصی اجازه به فروش رساندن پیاده‌روها و مکان‌های عمومی را برای دست فروشان به صورت موقت و یا دائمی ندارد.

بر اساس اعلامیه شورای شهر هرات، ایجاد مکان‌های موقت و نظم بخشیدن به آن برای فروش تنقلات و شیرینی در روزهای عید در صلاحیت هیئت با صلاحیت شهرداری و شورای شهر هرات است و هرگونه خرید و فروش این مکان‌ها توسط افراد "فرصت طلب" جرم محسوب می‌شود.

از سویی هم نعیم عزیزی، سخنگوی اداره شهرداری هرات می‌گوید: کمیته‌ای به نام انظباط شهری همه روزه برای ایجاد نظم در سطح شهر فعالیت می‌کند.

وی می‌افزاید که در روزهای عید که شلوغی بازار به چشم می‌خورد این کمیته فعالیت‌های خود را بیشتر کرده و سعی دارد تا کنترل نظم شهری را به دست بگیرد.

به گفته عزیزی، مکان‌های مشخصی برای دست فروشان شیرینی و تنقلات از سوی اداره شهرداری هرات در نظر گرفته شده تا از شلوغی خیابان‌ها و بی‌نظمی جلوگیری شود.

اداره شهرداری هرات از شهروندان شهر خواسته است تا هرگاه به موردی مبنی بر تقاضای پول از دست فروشان بابت اجازه فروش در مکانی مشخص برخوردند، بلافاصله به نهادهای امنیتی و یا اداره شهرداری و شورای شهر اطلاع بدهند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها