چهارشنبه, 31 اسد 1397
شناسه خبر:6907

مسئول خبرگزاری وطن24 عضو هیئت رئیسه خانۀ خبرنگار شد

  • انداز قلم
اجتماعی

در یک انتخابات شفاف با حضور 73 تن از خبرنگاران زن و مرد در ولایت هرات، یحیی فولادی مسئول خبرگزاری وطن24، عضو هیئت رئیسه "خانۀ خبرنگار" شد.

در یک انتخابات شفاف با حضور 73 تن از خبرنگاران زن و مرد در ولایت هرات، یحیی فولادی مسئول خبرگزاری وطن24، عضو هیئت رئیسه "خانۀ خبرنگار" شد.


در این انتخابات عمر نصیر مجددی رئیس پیشین این نهاد به عنوان رئیس، اسدلله تیموری به عنوان معاون اول، بشیر حنیف به عنوان معاون دوم و فیض احمد محمدی به عنوان منشی انتخاب شدند.
در این انتخابات 73 تن از خبرنگاران هرات شرکت کردند که آقای فولادی هم با دریافت کسب آرای بلند به عنوان هیئت رهبری این نهاد خبرنگاری انتخاب شد.
آقای فولادی مسئول خبرگزاری وطن24، و عضو جدید هیئت رئیسه خانۀ خبرنگار می‌گوید که پس از این به دنبال کاهش مشکلات جامعۀ خبرنگاری خواهد بود.
فولادی افزوده که بیشتر خبرنگاران هرات امنیت شغلی ندارند و در هر سال گراف خشونت‌ها در برابر فعالان رسانه‌ای بالا می‌رود؛ وی کاهش آمار خشونت‌ها را نیز یکی از برنامه‌های کاری‌اش در آینده دانست.

photo 2018 04 24 16 31 48
این عضو هیئت رئیسه خانه خبرنگار در ادامه خاطرنشان ساخته که قسمتی از جامعه خبرنگاری هرات همواره در مشکلات مهم دیگری از جمله کمبود سطح حرفه ای کاری به سر میبرند و باید این نهاد در این رابطه کارهای بیشتری را انجام دهد.
نهاد خانه خبرنگار شش سال پیش توسط خبرنگاران هرات افتتاح شد و در راستای کاهش مشکلات صنفی خبرنگاران هم تا حد زیادی موفق بوده است.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها