پنج شنبه, 28 سرطان 1397
شناسه خبر:5627

23 تُن مواد مخدر در هرات آتش زده شد

  • انداز قلم
اجتماعی

23 تُن مواد مخدر که شامل چندین نوع از این مواد بود در ولایت هرات به آتش کشانده شد.

23 تُن مواد مخدر که شامل چندین نوع از این مواد بود در ولایت هرات به آتش کشانده شد.

سید احمد محمدی، سرپرست سخنگوی فرماندهی پلیس هرات به وطن24 گفت: در مراسمی که به این منظور برگزار شده بود بسیاری از مقام‌های ملکی و امنیتی این ولایت و برخی از مقام‌های وزرات داخله و مبارزه با مواد مخدر حضور داشتند.

او بیان داشت که سمونمل احمد ضیا حافظی، مدیر مبارزه با مواد مخدر پلیس غرب کشور گزارشی در رابطه با دستاوردهای این نیروها در راستای کشف و مبارزه با مواد مخدر ارائه کرد.

خانم مونسه حسن‌زاده، معاون فرهنگی اجتماعی والی هرات نیز با ابراز سپاس از تلاش‌های پلیس در راستای مبارزه و قاچاق مواد مخدر گفت که اداره محلی همگام با نیروهای در این زمینه گام خواهد برداشت.

سرپرست سخنگوی پلیس ادامه داد که کامران علی‌زایی، رئیس شورای ولایتی هرات نیز مبارزه با مواد مخدر را یکی از رسالت‌های نیروهای امنیتی دانسته و گفت که برای ریشه‌کن ساختن این پدیده شوم بسیج همگانی نیاز است.

رئیس تحقیقات جرایم جنایی پلیس غرب کشور هم از آمادگی نیروهای آنان برای کشف، مهار قاچاق مواد مخدر و بازداشت افرادی که در این زمینه دست دارند، وعده سپرد.

همچنین نماینده شورای علما و روحانیون هرات هم در رابطه با آسیب‌های مواد مخدر از دیدگاه دین اسلام صحبت کرد و وعده داد که از طریق منبرهای مساجد در این راستا تبلیغ شده و خواهد شد.

سرپرست سخنگوی فرماندهی پلیس هرات افزود که در پایان این مراسم نشان‌های معینیت مبارزه با مواد مخدر کشور به فرماندهان پلیس غرب کشور، پلیس هرات و رئیس شورای ولایتی این ولایت توسط رئیس کشف و استخبارات این معینیت اهدا شده و چند لوح تقدیر هم به برخی نیروهای پلیس داده شد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد