جمعه, 29 سرطان 1397
شناسه خبر:5477

رساندن صدای قوی مردم؛ خواست شهروندان هرات از مشاور رئیس جمهور

  • انداز قلم
اجتماعی

صبح امروز در هرات برنامه‌ای برای آغاز به کار دفتر مشاوریت ریاست جمهوری در حوزه غرب کشور به مقصد رسیدگی به مشكلات شوراهای مردمی، برپا گردید.

صبح امروز در هرات برنامه‌ای برای آغاز به کار دفتر مشاوریت ریاست جمهوری در حوزه غرب کشور به مقصد رسیدگی به مشكلات شوراهای مردمی، برپا گردید.

محمد صادق قادری چندی قبل به عنوان مشاور در این سِمت از سوی رئیس جمهور محمد اشرف غنی گماشته شد.

در همین هنگام شهروندان هرات امیدوارند تا این مشاوریت بتواند پُل ارتباطی قوی میان آنان و ریاست جمهوری کشور در امر رسیدگی به مشکلات‌شان در این حوزه گردد.

امروز محفلی به خاطر ایجاد دفتر مشاوریت امور مردمی در نهاد ریاست جمهوری با هدف رسیدگی به مشكلات شوراهای مردمی، در هرات برگزار شد.

در این محفل شماری از نمایندگان مردم هرات در شورای ملی، شورای ولایتی، مسؤولان شوراهای مردمی و برخی از متنفذان حوزه جنوب‌ غرب کشور، گردهم آمدند.

چندی قبل بر اساس فرمان رئیس جمهوری، محمد صادق قادری به عنوان مشاور رئیس جمهور برای امور مردم حوزه غرب کشور تعیین گردید.

آقای قادری می‌گوید: دلیل اصلی ایجاد این دفتر، به میان آمدن نقطه وصل بین نماینده‌های مردم و ریاست جمهوری می‌باشد تا تمام مسایل و چالش‌های مردم به گوش مقام اول کشور برسد.

در همین حال شهروندان هرات، رسیدگی نمودن به مشکلات مردم در اسرع زمان را بزرگترین خواست خویش از این دفتر، یاد آور می‌شوند.

این شهروندان می‌گویند: همان‌گونه که آقای قادری به عنوان نماینده تعیین شده است، باید وظایف یک نماینده را به خوبی، پیش ببرد.

با این حال شماری از نماینده‌های مردم هرات در مجلس نمایندگان کشور، گشایش دفتر مشاوریت ریاست جمهوری در حوزه غرب را به فال نیک گرفته و آن را در مسئله رسیدگی به مشکلات و پیشرفت‌های این حوزه موثر می‌خوانند.

نثار احمد فیضی غوریانی می‌گوید: مشاوریت در این بخش همکاری میان نمایندگان و مردم را سرعت بخشیده و زمان حل رسیدگی به چالش‌های رو به روی مردم کمتر خواهد شد.

حدود دوماه قبل محمد صادق قادری در سِمت مشاور رئیس جمهوری در امورات مردم حوزه غرب کشور تعیین گردید.

به گفته برخی، آقای قادری پیش از این؛ از چهره‌های مطرح در حوزه غرب نبوده و همین موضوع سروصداهایی را در اوایل تعیین شدن‌اش برپا کرد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد