پنج شنبه, 28 سرطان 1397
شناسه خبر:6314
با حضور بیش از 2 هزار نفر؛

مردم بادغیس گردهمایی بی‌نظیر را در حمایت از عطامحمد نور برگزار کردند

  • انداز قلم
سیاسی

صدها نفر از مردم بادغیس در همایشی، حمایت خود را از استاد عطامحمد نور، والی بلخ اعلام کردند.

صدها نفر از مردم بادغیس در همایشی، حمایت خود را از استاد عطامحمد نور، والی بلخ اعلام کردند.

قاضی رحیم رهین، نماینده مردم بادغیس در مجلس نمایندگان و برگزار کننده این همایش به وطن24 گفت: در همایش امروز که بیش از 2 هزار نفر از مردم این ولایت گردهم آمده بودند، از استاد عطامحمد نور، والی بلخ حمایت شد.

این گردهمایی در شهر قلعه‌نو برگزار شده بود و بیش از 2 هزار نفر از مردم در آن اشتراک کردند.

بیشتر شرکت کنندگان در این همایش را جوانان و شخصیت‌های جهادی بادغیس تشکیل می‌دادند.

آقای رهین بیان داشت که تاکنون هیچ یک از همایش‌ها و مراسمی که در بادغیس برگزار شده بود به این اندازه باشکوه و پُرجمعیت نبود.

او گفت که مردم از ولسوالی‌ها و نقاط دوردست بادغیس برای اشتراک در همایش حمایت از استاد عطامحمد نور به شهر قلعه‌نو آمده بودند.

نماینده مردم بادغیس در مجلس نمایندگان ادامه داد که سخنرانان این گردهمایی را بیشتر جوانان تشکیل می‌دادند و برخی از شخصیت‌های جهادی این ولایت هم در آن صحبت کردند.

سخنرانان گفتند که سران حکومت وحدت ملی برای مردم بادغیس صادقانه خدمت نکردند و تمام وعده‌هایی که دادند پوچ و بیهوده بوده است.

آنان اشاره کردند که تمام وعده‌ها برای تامین امنیت و سازندگی تنها روی کاغذ بوده و هیچ اقدامی برای عملی شدن آن صورت نگرفته است.

سخنرانان همایش حمایت از آقای نور تاکید کردند که تنها گزینه آنان برای خدمت واقعی، استاد عطامحمد نور است.

بخش قابل ملاحظه‌ای از حامیان آقای نور در بادغیس را جوانان تشکیل می‌دهند و در همایش امروزی بسیاری از آنان تاکید کردند: "پشت سر استاد عطامحمد نور ایستاده‌ایم و خواهیم ایستاد."

آقای رهین هم تاکید کرد که استاد عطامحمد نور از جوانی در صحنه نبرد با استعمار قرار داشت و تاکنون در مقابل زورگویان و دشمنان افغانستان کوتاه نیامده است.

او ادامه داد که آقای نور برای تامین امنیت ولایت بلخ تلاش زیاد کرده و بستری امن و آرام را برای تجارت و اقتصاد به وجود آورده است.

نماینده مردم بادغیس در مجلس نمایندگان کشور می‌گوید که بسیاری از مسئولان و کارکنان دولتی بدون تدبیر و شایستگی بر چوکی‌های دولتی تکیه زدند و هیچ خدمتی به مردم نمی‌کنند.

به بیان رهین، اما آقای نور در عمل ثابت کرده که در حکومتداری و خدمت به مردم، دلسوزانه عمل می‌کند و همین موضوع حمایت مردم بادغیس را از وی به دنبال داشته است.

پس از جار و جنجال‌های رخ داده میان والی بلخ و ارگ ریاست جمهوری، بسیاری از مردم ولایت‌های کشور در گردهمایی‌ها، حمایت خود را از عطامحمد نور، والی بلخ اعلام کردند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد