امروز : دوشنبه ۳۰ میزان ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۰

Logo moharram 2

اختصاصی /

بازداشت ۲۸ تن به ظن جرائم مختلف در هرات

بازداشت 28 تن به ظن جرائم مختلف در هرات
یکشنبه | ۱۳۹۴/۱۱/۲۵ - ۱۳:۵۱ |
کد خبر : ۵۷۷۱ |
حوادث

پلیس ولایت هرات در جریان 20 روز، 28 تن را به ظن انجام جرائم گوناگون بازداشت کرده است.

 

فرمانده پلیس هرات می‌گوید که این افراد در سرقت‌های مسلحانه، قتل، ترور و آدم ربایی دست داشته اند و مقداری جنگ افزار هم به همراه آنان به دست پلیس افتاده است.

به بیان او همچنان در بین این بازداشتی‌ها افرادی هستند که مهر و امضا او را جعل کرده و به مردم هرات به فروش می‌رسانده اند.

مجید روزی، فرمانده پلیس هرات در یک نشست خبری گفته که از 20 روز پیش تا بحال در نقاط مختلف شهر و ولسوالی‌های این ولایت 28 تن به همراه مقداری جنگ افزار بازداشت شده اند.

او می‌گوید این افراد به جرائم مختلفی همچون سرقت مسلحانه، ترور و آدم ربایی مظنون هستند که پرونده‌های شان پس از تکمیل شدن به دادستانی این ولایت فرستاده خواهد شد.

به بیان آقای روزی تحرکات مخالفان مسلح دولت از ولسوالی‌های هرات به مرکز شهر انتقال پیدا کرده و آنان (مخالفان مسلح دولت) در تلاش بر هم زدن نظم شهری هستند.

روزی گفته به تناسب دیگر ولایت‌های غرب کشور وضع امنیتی در هرات قابل قبول بوده و نیروهای پلیس مشغول تامین هر چه بهتر اوضاع هستند.

فرمانده پلیس هرات همچنان گفته در بین افراد دستگیر شده شماری هستند که مهر و امضا او را جعل کرده و برای مردم به فروش می‌رسانده اند.

او می‌گوید شماری از این افراد بازداشت شدند و تلاش‌ها بخاطر دستگیری دیگر اعضای این باند جریان دارد.

لازم به ذکر است که پیش از این حرف‌های مبنی بر فروش امضا فرمانده پلیس هرات بر روی درخواستی‌های پاسپورت در این ولایت مطرح شده بود.

مبلغ فروش امضا فرمانده پلیس هرات در گذشته 3 هزار افغانی مطرح شده بود.

 

telegram

3

D Do new

6