جمعه, 01 سرطان 1397
شناسه خبر:5646

سرپرست وزارت ترانسپورت با والی هرات دیدار کرد

  • انداز قلم
سیاسی

والی هرات برخورد جدی وزارت ترانسپورت با افراد آلوده به فساد و متخلف را خواستار شد.

والی هرات برخورد جدی وزارت ترانسپورت با افراد آلوده به فساد و متخلف را خواستار شد.

در خبرنامه سخنگوی والی هرات نوشته شده، محمد آصف رحیمی والی این ولایت خواهان آوردن اصلاحات در بخش‌های ترانسپورتی و تامین شفافیت بیشتر در امر جمع آوری عواید ترانسپورتی شد.

محمد آصف رحیمی، والی هرات که امروز با محمد حمید طهماسبی سرپرست وزارت ترانسپورت دیدار داشت، خواهان تطبیق شفاف حکم ریاست جمهوری و مبتنی بر آن آوردن اصلاحات در بخش‌های مختلف ترانسپورت هرات شد.

والی هرات با اشاره به گزارش‌هایی مبنی بر توظیف مجدد شش تن از مدیران ترانسپورت که چندی پیش براساس هدایت رئیس جمهور از وظیفه برکنارشده بودند، خواهان اقدام فوری وزارت ترانسپورت در این زمینه شد.

آقای رحیمی تامین شفافیت و جلب اعتماد کامل مردم را نیازمند اقدامات جدی مسئولان در راستای مبارزه با فساد عنوان کرد.

وی همچنین احداث زیربناهای ترانسپورتی به منظور ایجاد ترمینال‌های باربری و مسافربری را در دروازه‌های ورودی شهرهرات ضروری دانسته و از وزارت ترانسپورت خواهان اقدام اساسی در زمینه احداث ترمینال‌های معیاری شد.

به نقل از خبرنامه دفتر سخنگوی والی هرات، در بخشی از این نشست سرپرست وزارت ترانسپورت نیز با تاکید بر پیگیری تخطی‌هایی که در راستای تطبیق حکم ریاست جمهوری صورت گرفته، اطمینان داد که با افراد متخلف نیز برخورد خواهد شد.

آقای طهماسبی می‌گوید تامین شفافیت و مبارزه با حلقه مافیایی فساد در وزارت ترانسپورت یکی از اولویت‌های کاری است و در این راستا اقدام خواهد شد.

سرپرست وزارت ترانسپورت از اهدای ملی بس‌های جدید به هرات و همچنان توجه به احداث ترمینال‌های مسافربری و باربری در ولایت هرات اطمینان داد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد