شنبه, 05 جوزا 1397
شناسه خبر:4791
ژنرال مصطفی محسنی فرمانده پلیس:

هر کودک عضو داعش در غور روزانه 40 افغانی می‌گیرد

  • انداز قلم
سیاسی

مقامات امنیتی غور می‌گویند، که گروه داعش در شمال فیروزکوه مرکز این ولایت برای جلب و جذب کودکان بیش‌تری، روزانه 40 افعانی حقوق تعیین کرده اند.

مقامات امنیتی غور می‌گویند، که گروه داعش در شمال فیروزکوه مرکز این ولایت برای جلب و جذب کودکان بیش‌تری، روزانه 40 افعانی حقوق تعیین کرده اند.


غلام مصطفی محسنی، فرمانده پلیس غور با تائید این موضوع به وطن 24 می‌گوید، که گروه داعش پس از نشرنوار تصویری، اقدام به پرداخت حقوق روزانه برای اعضای گروه شان کردند.
به بیان آقای محسنی، گروه داعش ضمن سربازگیری و تعلمات نظامی برای کودکان، تبلغات خود را در بین زنان نیز آغاز کرده است.
آقای محسنی می‌گوید، داعش برای توانمند ساختن گروه شان افراد کشاورز و ملکی را به گروگان می‌گیرند و از آنان می‌خواهند تا به مناطق شان برای آنان جای دهند.
به گفته آقای محسنی هر چند آنان آمدگی برای سرکوب نمودن گروه داعش را در این ولایت دارند اما نگرانی‌های را نیز برای آنان به وجود آورده است.
برخی اعضای شورای ولایتی وفعالان مدنی غور نیز حضورگروه داعش را درشمال فیروزکوه نگران کننده دانسته و از مقامات مرکزی می‌خواهند تا لانه‌های آنان را در درۀ مرغاب مورد هدف قرار دهند.
آنان هشدار می‌دهند در صورت عدم توجه حکومت در آینده نزدیک این گروه چالش‌های زیادی را برای مردم غور به وجود خواهند آورد.
داعش پس از نشر نوار تصویری شان به شب " جمعه " هفته گذشته خود را در برخی از مناطق ولسوالی‌های دولتیار و لعل و سر جنگل جا به جا کرده و قصد دارند تا ناامنی‌هایی را برای مردم به وجود آورند.
معروف سعیدی - غور

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها