دوشنبه, 31 ثور 1397
شناسه خبر:4772

بیانیه کنسولگری ایران در محکومیت حمله تروریستی روز سه شنبه در هرات

  • انداز قلم
سیاسی

بسمه تعالي

بسمه تعالي

 

(( بیانیه مطبوعاتی ))

سركنسولگري جمهوري اسلامي ايران در هرات ضمن ابراز تاسف و تاثر عمیق خود نسبت به وقوع حادثه تروریستی انفجار در مقابل مسجد جامع هرات که منجر به شهادت و مجروح شدن تعدادی از مومنین و نمازگزاران گردید، مراتب همدردی خود را با خانواده های بازماندگان و مجروحین حادثه مذکور ابراز می نماید. این حادثه آنهم در ماه مبارک رمضان و بر علیه جمعی از مومنین روزه دار و در خانه خدا، بار دیگر ثابت می کند که تروریستان به هیچ دین و آئینی اعتقاد نداشته و هیچ خط قرمزی نیز ندارند.

این نمایندگی ضمن محکوم نمودن این اقدام ضد اسلامی و غیر انسانی مراتب آمادگی خود را جهت اعزام مجروحین و مصدومین حادثه مزبور به جمهوری اسلامی ایران اعلام می دارد، کما اینکه این آمادگی را مقامات ارشد و از جمله وزیر بهداشت جمهوری اسلامی ایران در زمان وقوع حوادث اخیر در کابل نیز اعلام داشته اند.

سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران ضمن عرض تسلیت مجدد تمامی مردم فهیم، مسلمان و برادر هراتی خود را به حفظ خویشتنداری و هوشیاری در قبال این توطئه ها ی تروریستان فرا می خواند تا همچون گذشته ضمن حفظ وحدت خود نقشه آنان را برای ایجادتفرقه و دودستگی در میان مردم نقش بر آب نمایند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد