جمعه, 01 سرطان 1397
شناسه خبر:5081
به دنبال قهرمانی آریا در جام شهدای خبرنگار؛

تیم والیبال خبرنگاران هرات کاپ افتخار را به دست آورد

  • انداز قلم
فرهنگ و هنر

مسابقات جام شهدای خبرنگار در هرات با حضور رئیس فدراسیون والیبال کشور و مسئولان محلی این ولایت پایان یافت.

مسابقات جام شهدای خبرنگار در هرات با حضور رئیس فدراسیون والیبال کشور و مسئولان محلی این ولایت پایان یافت.


دراین مسابقات تیم والیبال آریا مقام اول، تیم تابان مقام دوم و تیم خبرنگاران هرات کاپ افتخار و کاپ برتر این جام را از آن خود ساختند.
همزمان با آن درمسابقات ولسوالی‌های ولایت هرات تیم ولسوالی شیندند هرات مقام اول و تیم ولسوالی انجیل مقام دوم را کسب کردند.
سرانجام مسابقات والیبال جام شهدای خبرنگار درهرات پس از 30 روز با رقابت ها میان 12 باشگاه پایان یافت.
دربازی فینال این مسابقات تیم آریا توانست مقام اول را از آن خود سازد و تیم تابان مقام دوم، همچنان تیم خبرنگاران توانستند کاپ افتخار جام شهدای خبرنگار از آن خود سازند.
همچنان مدال شجاعت فدراسیون والیبال هرات توسط رئیس فدراسیون والیبال کشور برای فاروق فیضی وخلیل رسولی دوتن از خبرنگاران بیمار در هرات اهداء گردید.
در این مراسم، رئیس فدراسیون والیبال کشور، مسولان ورزشی هرات و شماری زیادی ازعلاقمندان رشته والیبال اشتراک داشتند.
بااین حال خبرنگاران هرات راه اندازی این جام در تقویت رشته‌های ورزشی میان خبرنگاران ارزشمند میشمارند و تاکید دارند راه اندازی این مسابقات نشانه ارج گذاری به کار خبرنگاران وآزادی بیان است.
قدیر شاهین مربی تیم والیبال خبرنگاران و مسئول اتحادیه خبرنگاران هرات می‌گوید، هدف اساسی راه اندازی این جام تاکید بر وضعیت بد کارخبرنگاری وچالش‌های پیش روی آنان بر دولت، اما از داخل میدان ورزش ست.
از سوی دیگر مسولان فدراسیون والیبال کشور باستایش از کار رسانه ها در شرایط دشوار راه اندازی جام شهدای خبرنگار را یک افتخار برای ورزشکاران میشمارند وتاکید دارند قرار است بزودی مسابقات خزانی بین ولایتی کشور اینبار در هرات برگزار شود.
همزمان با این مسابقات تورنمنت والیبال ولسوالی‌های هرات نیز با قهرمانی تیم ولسوالی شیدند پایان یافت.
در این دوره مسابقات که 15 تیم از 15 ولسوالی هرات اشتراک داشتند، تیم‌های ولسوالی انجیل مقام دوم و تیم ولسوالی توانستند مقام سوم را از آن خود سازند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد