امروز : جمعه ۲۵ عقرب ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۶

Logo moharram 2

اختصاصی /

عاملان حملات تروریستی بر کاروان اکادمی پلیس کشته شدند

عاملان حملات تروریستی بر کاروان اکادمی پلیس کشته شدند
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۷/۰۴ - ۱۱:۵۹ |
کد خبر : ۵۰۷۰ |
حوادث

ریاست عمومی امنیت ملی کشور از کشته شدن عاملان حمله تروریستی بر کاروان دانشجویان اکادمی پولیس میدان وردک در جریان یک عملیات ویژه خبر می دهد.
به گزارش وطن 24 و به نقل از جمهور، امنیت ملی امروز یکشنبه (۴ میزان) با نشرخبرنامه ای گفته است که این عملیات در قریه بادام ولسوالی نرخ ولایت میدان وردک انجام شده است.
در خبرنامه آمده است:"قطعات خاص ریاست عمومی امنیت ملی طی یک عملیات شبانه که در قریه بادام ولسوالی نرخ ولایت میدان وردک بالای ملا محمود مشهور به فاتح و عزیز الله مشهور به اعزامی قوماندان ۱۵ نفری و مسؤولین حملات انتحاری و تروریستی شبکه حقانی که مسؤولیت حمله بالای کاروان محصلین اکادمی پولیس را در مسیر شاهراه میدان وردک - کابل داشتند، همراه با ۶ تن افرادشان و یک فرد انتحاری از بین برده و دو تن را بازداشت نموده اند".
ریاست عمومی امنیت ملی تاکید کرده است که درجریان این عملیات یک سوب واسکت انتحاری و چهار عراده موتر سایکل دشمن را منهدم شده و یک میل پیکا، دومیل کلاشینکوف، یک میل گرینوف، مقداری مهمات و مواد انفجاریه را بدست آورده اند.
گفتنی است که نزدیک به سه ماه قبل کاروان دانشجویان اکادمی پولیس میدان وردک در ولسوالی پغمان ولایت کابل مورد یک حمله انتحاری قرار گرفت که بر اثر آن نزدیک به ۱۰۰ نفر کشته و زخمی شدند.

telegram

3

D Do new

6