چهارشنبه, 30 جوزا 1397
شناسه خبر:4748

بیانیه انجمن دوستی ایران و افغانستان در پیوند به حمله تروریستی در کابل

  • انداز قلم
نوشته ها

إِنَّ اللَّـهَ عَزِيزٌ ذُو انتِقَامٍ

إِنَّ اللَّـهَ عَزِيزٌ ذُو انتِقَامٍ

خبر و گزارش های منتشر از انفجار و کشتار در کابل عزیز و به خاک و خون کشیده شدن صدها نفر از مردم شریف، مومن و روزه دار این شهر ستم دیده موجب بهت و حیرت و اندوه بزرگی در دل جان هر انسان آزاده گردید. به عهده گرفتن مسئولیت کشتار مردم بی دفاع و روزه دار آن هم در ماه مبارک رمضان توسط گروهی دژخیم و رسوا که با ادعای موهن خود در تلاش است از نام مقدس جهاد جنایات رذیلانه خود را توجیه نماید نه تنها با هیچ اصول اسلامی و دینی بلکه با هیچ منطق انسانی نیز سازگاری ندارد.
جنایت تکفیریها در حالی جان و نوامیس مردم بی گناه افغانستان اسلامی را هدف قرار داده که در دیگر کشورهای اسلامی، از جمله عراق، سوریه، یمن و ... نیز مرتکب جنایت فجیعی می شوند.
روزی نیست که عده زیادی از مسلمانان این کشورها به خاک و خون کشیده نشوند. قطعاً دست انتقام آن "ذوانتقام" روزی گریبان جنایت پیشه گان رو سیه را خواهد گرفت و چهره رسوای آنان را بر ملا خواهد ساخت. چرا که فَانتَقَمْنَا مِنَ الَّذِينَ أَجْرَمُوا ۖ وَكَانَ حَقًّا عَلَيْنَا نَصْرُ الْمُؤْمِنِينَ "و هنگامی که اندرزها سودی نکرد، از مجرمان انتقام گرفتیم و یاری مومنان همواره حقی است بر عهده ما"
انجمن دوستی ایران و افغانستان این مصیبت را به مردم صبور افغانستان بویژه بازماندگان این جنایت سبوحانه تسلیت عرض کرده و برای مجروحین و آسیب دیدگان این فاجعه سلامتی و شفاء مسئلت می نماید.
امید است ثمره خون های ریخته شده و آه و نفرین مردم مظلوم افغانستان نقاب از چهره واقعی و زشت و پلید تکفیر برکشیده و جنایت پیشه گان به سزای اعمال خود برسند.
صلح و آرامش به دور از سایه بیگانگان و قطع شدن دست شرارت پیشگان را برای افغانستان عزیز آرزومندیم.
انجمن دوستی ایران و افغانستان

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد